WOJCIECH NOWOSIŃSKI
wojciech.nowosinski@wp.pl
tel. 501 017 973

Szanowni Państwo,
Od 50 lat moje życie związanie jest z gminą Jabłonna. To tu mieszkam od urodzenia. Tutaj się wychowałem, założyłem rodzinę. Wraz z moją żoną Jolantą i wspaniałymi dziećmi Zuzią, Bartkiem i Piotrem, stworzyliśmy prawdziwy i ciepły dom. Jabłonna to także miejsce, gdzie pracuję. Nasza rodzinna firma Dachmur już ponad 25 lat pomaga ludziom realizować marzenia o własnych „czterech ścianach”. Wolny czas poświęcam swoim pasjom. Jeżdżę na rowerze górskim, po wielu trasach terenowych w jabłonowskich lasach. Gdy znajduję więcej czasu, jadę na moje ukochane morze, gdzie oddaję się żeglarstwu. To właśnie ono ukształtowało mój charakter i pokazało jak ważne w życiu jest doświadczenie, odpowiedzialność i troska o drugiego człowieka.

Dziewięć lat temu z olbrzymią satysfakcją poświęciłem się pracy społecznej w Radzie Gminy Jabłonna. W bieżącej kadencji pełnię funkcję Przewodniczącego Rady Gminy. Zaufanie jakim zostałem przez Państwa obdarzony, stale motywuje mnie do działania. Chcę kontynuować obrany wcześniej kurs na współpracę, dobrą organizację i dynamiczny rozwój naszej gminy. Najwięcej uwagi jednak skupiam na sprawach ważnych dla mieszkańców. To moi dalsi i bliżsi sąsiedzi, którzy tak jak i ja oczekują, że Jabłonna już niedługo będzie jeszcze wspanialszym miejscem do życia.

Dziękuję bardzo za Państwa dotychczasowe poparcie, dobrą współpracę i zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Proszę o Wasz głos w nadchodzących wyborach.