Szanowni Państwo,

Powierzyli mi Państwo misję rozwoju i unowocześniania naszej Gminy. Dziękuję za ten zaszczyt, który przyjąłem jako najważniejsze zobowiązanie. Mam nadzieję, że spełniam Państwa oczekiwania i wierzę, że podążamy właściwą drogą.

Liczą się czyny – Gmina Jabłonna dynamicznie się rozwija. Konsekwentnie realizujemy kolejne strategiczne inwestycje. Działamy w sposób planowy, z rozwagą, według wcześniej przyjętych założeń. To przynosi dobre efekty.

Rozwijamy sieć wodno-kanalizacyjną. Budujemy nowe stacje uzdatniania wody i ścieżki rowerowe. Powstała również nowoczesna hala sportowa, przedszkole i żłobek. Tworzymy system monitoringu i podejmujemy działania zmierzające do budowy nowych placówek oświatowych. 
W naszej Gminie przybywa dróg, chodników i oświetlenia. To jest nasz wspólny dorobek – wspólne dobro, które jest fundamentem bezpiecznej i dostatniej przyszłości mieszkańców Gminy Jabłonna.

Współpraca i szacunek dają dobre owoce. Wiele już osiągnęliśmy, ale przed nami jeszcze dużo do zrobienia. Chcę kontynuować ten wspólnie obrany przez nas kierunek.

Liczę na Państwa wsparcie i proszę o głos w nadchodzących wyborach.