MIROSŁAW URBAŃSKI
mireku@op.pl
tel. 507 140 925

Nazywam się Mirosław Urbański i mieszkam w Jabłonnie. Mam żonę, dwoje dzieci i czworo wspaniałych wnucząt. Ukończyłem Politechnikę Warszawską z dyplomem magistra inż. mechanika o specjalności Samochody i Maszyny Robocze Ciężkie. Zrobiłem również kursy zarządzania, marketingu oraz zdobyłem wiele uprawnień technicznych.

Wiele lat byłem zatrudniony w przedsiębiorstwach państwowych. Pracowałem na różnych stanowiskach: byłem mistrzem wydziału spawalnictwa, konstruktorem, technologiem, kierownikiem działu montażu, szefem bazy transportowo- sprzętowej, a  także dyrektorem oraz członkiem zarządu Spółki. Mam za sobą również doświadczenie życia i pracy za granicą. Pracowałem na budowie  eksportowej w Czechach. Przez dwa lata mieszkałem też w Stanach Zjednoczonych. W 2010 otworzyłem swoją własną działalność.

Mam wielki szacunek do ludzi i ich pracy. Znam smak ciężkiej roboty i wiem, że współpraca i wzajemny szacunek to podstawa rozwoju. Wierzę, że powinniśmy działać i zmieniać to co wokół nas na lepsze.

Od 2014 roku zaangażowałem się społecznie w działalność samorządową. To właśnie tu, w samorządzie rozstrzyga się to, czy będziemy się rozwijać. Tu można wypracować rozwiązania, które sprawią, że mieszkańcom mojego okręgu i całej gminy będzie żyło się lepiej, bezpieczniej, dostatniej.

Warto o to walczyć!

Przez ostatnie 5 lat miałem zaszczyt pracować jako radny Gminy Jabłonna. W naszej gminie wiele zmieniło się na lepsze. Rozwijamy wodociąg i kanalizację, powstały ścieżki rowerowe, dążymy do budowy nowej szkoły. Zrealizowaliśmy wiele ważnych inwestycji: budowę nowej hali sportowej, nowoczesne stacje uzdatniania wody, nowe przedszkole i żłobek. Ale wciąż jest wiele wyzwań i kwestii, które wymagają pracy i zaangażowania.

Zwracam się do Państwa z prośbą o poparcie i głos w nadchodzących wyborach. Chcę działać na rzecz naszego wspólnego dobra. To jest fundament lepszego jutra dla nas wszystkich, dla mieszkańców Gminy Jabłonna.