Łukasz Wagner
lukwagner@gmail.com
tel. 504 134 892

Nazywam się Łukasz Wagner.  Mam wspaniałą rodzinę: żonę Darię, dwie córki: czteroletnią Helenkę i dziesięcioletnią Hanię oraz psa. Jestem inżynierem bezpieczeństwa pożarowego i absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Obecnie jestem właścicielem firmy, która dba o bezpieczeństwo pożarowe na nowo budowanych obiektach. Mam wiele pasji: kiedy pozawala mi na to czas żegluję, pasjonuję się również sprawami związanymi z moją pracą – inżynierią bezpieczeństwa i nowymi technologiami.

Zanim zamieszkałem w gminie Jabłonna, związałem się z nią emocjonalnie poprzez działalność na rzecz chotomowskiego Domu Dziecka. To wyjątkowe miejsce na mapie naszej gminy – miejsce, które może kojarzyć się ze smutkiem, ale pełne jest miłości i dobroci.

Mieszkańcem Chotomowa zostałem w bardzo naturalny sposób – przyjeżdżałem tu, poznawałem mieszkańców, zacząłem czuć, że jest to jest moje miejsce na świecie. Jedyne, co trzeba było zrobić, to się przeprowadzić!

Od momentu zamieszkania w Gminie Jabłonna, życie społeczności zaczęło spajać się z moim. Jestem Strażakiem Ochotnikiem, uczę przyszłych adeptów pożarnictwa w Młodzieżowej Straży Pożarnej, angażuję się w rozmaite wydarzenia i przedsięwzięcia. Lubię moich sąsiadów, bo generalnie lubię ludzi i myślę, że z wzajemnością. Uważam, że kluczem do sukcesu jest rozmowa i szacunek. Z tego względu popieram wójta Jarosława Chodorskiego i startuję w wyborach do rady gminy właśnie z jego komitetu.

Jako radny chcę wspierać dalszy rozwój naszej gminy, szczególnie zależy mi na kontynuacji budowy systemu gospodarki wodno ściekowej, rozwoju monitoringu gminnego, który będzie miał bezpośredni wpływ na podniesienie poziomu bezpieczeństwa oraz rozbudowie terenów rekreacyjnych, które są potrzebne zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób starszych.

Wierzę w naszą gminę, wierzę w jej mieszkańców i proszę, by Państwo również uwierzyli we mnie.

Całą swoją wiedzę i zaangażowanie chcę włożyć w rozwój miejsca, które świadomie wybraliśmy na Nasz Dom. 

Proszę o Państwa głos.