JOANNA DOKTOR 
joanna.doktor65@gmail.com
tel. 600 910 851

Nazywam się Joanna Doktor. Mieszkamy wraz z mężem w Trzcianach, gdzie przez wiele lat prowadziliśmy gospodarstwo rolno – ogrodnicze. Mamy czworo dzieci i sześcioro wnucząt. Tworzymy zgrany, kochający się zespół i zawsze możemy wzajemnie na siebie liczyć.

Uwielbiam las, słońce, świeże powietrze i długie spacery. Bardzo lubię też czytać i kiedy tylko mam wolną chwilę, to z radością sięgam po książkę.

Od lat angażuję się w działalność społeczną i samorządową. Wierzę w siłę dobra i w to, że ludzie dobrej woli mogą naprawdę zmieniać świat. Trzeba działać ku lepszemu, to jest nasz obowiązek wobec przyszłych pokoleń.

Wsie Zachodnie przez lata traktowane były po macoszemu. Świat szedł do przodu, rozwijał się a my staliśmy w miejscu – a kto stoi w miejscu, ten tak naprawdę się cofa.

Na szczęście to już przeszłość. Razem otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszych wsi. Dzięki wzajemnemu szacunkowi i dobrej współpracy radnych i wójta Jarosława Chodorskiego sprawy nareszcie ruszyły we właściwym kierunku.

Przez ostatnie 5 lat miałam zaszczyt sprawować funkcję wiceprzewodniczącej Rady Gminy Jabłonna. To dobry czas, wiele zmieniło się na lepsze. Trwają prace nad wodociągiem dla Wsi Zachodnich, powstała nowa stacja uzdatniania wody w Suchocinie, zakupiliśmy też działkę pod budowę szkoły w Skierdach. Zrealizowaliśmy także wiele ważnych inwestycji na terenie gminy: między innymi wybudowaliśmy nową halę sportową oraz nowe przedszkole i żłobek.

Nasze wsie mają wyjątkowy potencjał rozwoju i chcę zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby ta ogromna szansa została wykorzystana z pożytkiem dla naszych mieszkańców i całej gminy. Musimy dokończyć budowę wodociągu i dążyć do budowy kanalizacji. Trzeba zadbać o stan dróg i wywalczyć modernizację wałów przeciwpowodziowych. Wciąż duże są potrzeby w kwestii oświetlenia ulic i miejsc aktywnego wypoczynku dla dzieci, młodzieży i seniorów. Chcę w imieniu nas wszystkich stawić czoła tym wyzwaniom i aktywnie działać na rzecz naszego wspólnego dobra. Proszę Państwa o poparcie i głos w wyborach 7 kwietnia.