BOGUMIŁA MAJEWSKA
bgmlmajewska@gmail.com
tel. 502 996 544

Nazywam się Bogumiła Majewska i kandyduję na radną gminy Jabłonna. Moja rodzina to syn, synowa i wnuczka Zosia, która daje mi mnóstwo szczęścia. Jestem aktywna społecznie – wspieram gminne przedsięwzięcia, jestem wiceprzewodniczącą Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego, w ostatniej kadencji pełniłam funkcję przewodniczącej Komisji Rewizyjnej. Jestem zawsze blisko spraw ludzi – nigdy nie jestem obojętna na krzywdę bliźniego.

W gminie Jabłonna mieszkam od ponad czterdziestu lat, a mój związek z samorządem jest już pełnoletni. Wiecie Państwo, że reprezentuję Wasze potrzeby nie tylko podczas prac komisji czy sesji Rady Gminy. Zwracacie się do mnie ze swoimi troskami, zgłaszacie sprawy do załatwienia. Dziękuję za te dowody zaufania i cieszę się, że tyle razy mogłam reprezentować Wasze sprawy – te małe i te duże.

Osiemnaście lat temu, po raz pierwszy zwróciłam się do Państwa z prośbą o poparcie i głos. Przez ten czas wiele się zmieniło – w gminie, w kraju, na świecie. Na niektóre zmiany musieliśmy czekać długo, jednak dzięki mądremu zarządzaniu, współpracy i wzajemnemu szacunkowi, nadeszły. Dziś Chotomów nie jest tym samym miejscem, którym był jeszcze dziesięć lat temu. Mamy piękną szkołę, przedszkole, ścieżki rowerowe i długo wyczekiwany wodociąg i kanalizację. Część z inwestycji jest wciąż realizowanych – zależy mi na dokończeniu budowy dalszej infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, dróg oraz rozbudowie Ośrodka Zdrowia w Chotomowie. Chcę by rozwój naszej miejscowości i całej gminy był równomierny. Do tego potrzeba rozwagi i wytrwałości. Wierzę, że sukces jest przedsięwzięciem zespołowym.

Ubiegając się o Państwa głosy oferuję moje doświadczenie i determinację w osiągnięciu tego, na czym zależy nam wszystkim – mieszkańcom. Dziękuję za Państwa dotychczasowe zaufanie i poparcie.

Proszę o Wasz głos i dalszą współpracę.