ARTUR SZYMKOWSKI
a.szymkowski@onet.eu
tel. 786 819 106

 

Kilkanaście lat temu wraz żoną wybraliśmy Jabłonnę na Nasz Dom – to była dobra decyzja. Chociaż jedną z moich pasji są podróże, to właśnie TU zawsze chętnie wracam, bo to po prostu moje miejsce na Ziemi.

To tu pracuję, realizuję moje pasje i to dla tego miejsca angażuję się w działalność społeczną i samorządową. W wolnych chwilach najchętniej wybieram się na rower, na nasze leśne trasy MTB, które są na naprawdę wysokim poziomie.

Na co dzień prowadzę własną firmę zajmującą się pracą w drewnie, które szczególnie lubię. Nie wszyscy decydują się na budynki i konstrukcje z naturalnych materiałów, bo są one znacznie bardziej wymagające niż na przykład murowane. Tak kamień jak i drewno trzeba starannie wybrać, obrobić, a później pielęgnować. Ja jednak jestem zdania, że w życiu nie należy unikać wysiłku, bo tylko on gwarantuje naprawdę dobre rezultaty. Cenię sobie rozwagę w działaniu i wytrwałość w dążeniu do celu. Tym też kieruję się w mojej pracy samorządowej i jestem przekonany, że przynosi to efekty.

Wiem, że mieszkańcy naszej gminy pamiętają, jak ona wyglądała jeszcze nie tak dawno temu. Widzą, jak wiele zostało zrobione, ale też wyraźnie mówią, czego oczekują w przyszłości. Ten otwarty dialog cenię sobie szczególnie.

Kwestie, które wymagają rozwiązania, które są najistotniejsze dla nas to kanalizacja, drogi, bezpieczeństwo i szkolnictwo. Zależy mi na przejęciu drogi i stworzeniu infrastruktury dla ul. Leśnej 13, na remoncie ul. Marmurowej i drodze wzdłuż Bukowego Dworku, a także na rozwinięciu transportu publicznego.  

Dziękuję za Państwa dotychczasowe zaufanie i proszę o głos w wyborach 7 kwietnia 2024 r.