ADAM PIĄTKOWSKI
goldkey@goldkey.pl
tel. 506 154 354

Nazywam się Adam Piątkowski, mam 42 lata . Mieszkańcem gminy Jabłonna jestem od 16 lat i uważam, że jest to wspaniałe miejsce do życia. Moją miłością do Jabłonny zaraziłem rodziców i siostrę, która wraz z rodziną również tu zamieszkała.

Wraz z żoną Martą oraz dwójką naszych dzieci: trzynastoletnim synem, sześcioletnią córką oraz naszym dwuletnim pieskiem Irą tworzymy ciepłą, wesołą rodzinę.

Posiadam tytuł magistra zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzę własną agencję reklamową, a prywatnie jestem pasjonatem wszelkich sportów. Moje zamiłowanie do piłki nożnej, koszykówki i jazdy na snowboardzie zaszczepiłem w moim synu. Uważam, że sport jest bardzo ważny dla rozwoju dzieci, dlatego wspieram finansowo różne gminne przedsięwzięcia z nim związane a także lokalne kluby sportowe.

Moja aktywność nie ogranicza się jednak tylko do sportu i pracy – od momentu zamieszkania na osiedlu Rajska Jabłoń jestem członkiem zarządu 5 wspólnot mieszkaniowych. Działanie na rzecz tej małej społeczności zachęciło mnie do ubiegania się o stanowisko radnego Gminy Jabłonna i dzięki Państwa zaufaniu zostałem wybrany. Podczas mijającej kadencji, w naszym okręgu zrobiliśmy oświetlenie od osiedla do przystanku autobusowego oraz zakupiliśmy teren przeznaczony pod sport i rekreację. W kolejnej kadencji chciałbym w jeszcze szerszym zakresie dbać o jakość życia mieszkańców zarówno całej gminy, jak i mojego okręgu. Szczególnie zależy mi na utworzeniu Parku Aktywnego Wypoczynku na terenie wspomnianej działki przy Osiedlu Rajska Jabłoń. Zależy mi by powstała przestrzeń do relaksu i zabawy dla dzieci, młodzieży, dorosłych i ludzi starszych. Będzie to ogólnodostępne miejsce z wielofunkcyjnym boiskiem, urządzeniami do gier i ćwiczeń sportowych a także placem zabaw przystosowanym do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami. Będzie też specjalna strefa dla mam z maluchami i przestrzeń przygotowana specjalnie dla seniorów.  Zamierzam działać też na rzecz poprawy poziomu bezpieczeństwa a także czystości i estetyki naszej gminy. Liczę, że dzięki Państwa wsparciu, uda się osiągnąć to i jeszcze znacznie więcej.

Proszę o Państwa głos 7 kwietnia.